Gizlilik ve Güvenlik

  • Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

  • Üye bilgileri Ferhatyildizkitabevi içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Ferhatyildizkitabevi çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Ferhatyildizkitabevi Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

 

  • Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece Ferhatyildizkitabevi'nden azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

 

  • İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldığınız an üyelik bilgileriniz silinir, Ferhatyildizkitabevi tarafından kullanılmaz.

 

  • Ferhatyildizkitabevi.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. Ferhatyildizkitabevi.com’dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, Ferhatyildizkitabevi.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

 

  • Ferhatyildizkitabevi.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

 

  •  Ferhatyildizkitabevi.com’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.
Kapat